Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silesia OdwykCamp, 13-15 maja, Katowice
#1
Katowicka grupka, określająca sie w poniedziałki jako KFC zwołuje zwołanie Odwykowych Świętych Pańskich i bezPańskich. Zwołujemy Was na uroczyste uroczystości nabożnego słuchania muzycznej muzyki, wystawnego wystawiania Wystawy Biblijnej, nocnego nieprzespania Nocy Muzeum, i majowego spacerowania po Śląsku, ale tym Górnym, co to 170km na wschód od Oławy jest.

Przyjeżdzajcie! Przybywajcie! Stawajcie! Ale wcześniej ankiete wypełniajcie abyśmy mogli Was dobrze ugościć rezerwując odpowiednią liczbę pokoi w Metropolu, ławek w parku, domków na polu namiotowym, łóżek w wygodnym hostelu. Abyśmy wiedzieli ile wystawić wystawcych kolacji w Restauracji Kryształowej, ile kupić kebabów u Arabów, a ile pizz u Włochów zapijanych kefirem i dopychanych bułką na dworcu pod Żabką.

Ankieta jest tu:
https://docs.google.com/forms/d/1oYbH5Th...w/viewform

Przyjeżdzajcie, bo chcemy stworzyć dla Was dobry program, właściwą marszrutę, zapełnić fajnie czas, zrealizować procedurę przybywania, przebywania i poruszania się po uprzemysłowionej, najbardziej zagęszczonej, kiedyś zasmrodzonej ale dziś zielonej aglomeracji, słynącej z Hanysów i dobrej muzyki. Przemysłowość i pomysłowość regionu objawi się dla Was w warsztatach, na które przyprowadzimy, i które przeprowadzimy, abyśmy w typowym dla Śłąska w trudzie i znoju studiowali razem Słowo Boże, i historię Słowa, oraz przyszłość ze Słowa wynikającą, gdyż tam jest nasza nadzieja.

Zaprasza waz społeczność KFC, czyli wolność, fryWolność, katowickość i oczywistość.

To samo wydarzenie opisane na fejsie:
https://www.facebook.com/events/1092781150744591/

Imprezy stowarzyszone:
piątek, 18.oo - prywatny koncert kantat bachowskich
piątek, godzinę wcześniej, a więc 17.oo - prywatne zwiedzanie Wystawy Biblijnej

sobota, 12.oo - prywatne zwiedzanie Wystawy Biblijnej przez grupki Odwykowe
sobota, 16.oo - publiczne zwiedzanie Wystawy Biblijnej
sobota, 17.oo - koncert kantat bachowskich
sobota, po koncercie "Noc Muzeum", czyli zwiedzanie wystawy biblijnej jak kto chce, ale po co zwiedzać tyle razy skoro są czynne też inne muzea

Przybywajcie!
#2
Sorki
Przyjeżdzajcie, bo chcemy stworzyć dla Was dobry program, właściwą marszrutę, zapełnić fajnie czas, zrealizować procedurę przybywania, przebywania i poruszania się po uprzemysłowionej, najbardziej zagęszczonej, kiedyś zasmrodzonej ale dziś zielonej aglomeracji, słynącej z Hanysów i dobrej muzyki.
Mhhhhhm

Myślę Wojtek, choć strasznie Cię lubię, ale przesadzasz, Misiu
Nie wiem kto pisał , ale
Bleeeeeee,ja osobiście się orzygałem
#3
(2016-05-01, 10:40 PM)Gerald napisał(a): Bleeeeeee,ja osobiście się orzygałem

A ja pomyślałem: Jakby Martin już nie żył, to by się w grobie przewrócił.
:-)
#4
Heh. Nie wiem jak Martin, ale ja się na boczek przewróciłem
. Jak chcą że mną robić takie brzydkie rzeczy jak marszrutę to ja wymiękam.
Kto to widział panie, takie obrzydlistwa robić ludziom
Fuj.
#5
(2016-05-01, 10:40 PM)Gerald napisał(a): Myślę Wojtek, choć strasznie Cię lubię, ale przesadzasz, Misiu
Nie wiem kto pisał , ale
Bleeeeeee,ja osobiście się orzygałem

To teraz wytrzyj monitor, klawiaturę i wyczyść sweterek.

W.
#6
Oj tam
Się nie fochaj. Nie chodzę w sweterkach bo to też obrzydliweWink
Zwłaszcza jak są w romby


P.S. Przyprawiasz o pawia i każesz to jeszcze wycierać?
Gdzie tu sprawiedliwość?Tongue
#7
Porozmawiajmy o pieniądzach.

Hubert powiedział mi, że to zaskomplikowane co napisałem, że nikt tego nie przeczyta. Ojej! A więc napiszę krócej:

1. Czekają dla Was czyste, ciepłe łóżeczka i hostelu.

2. W piątek zapraszamy Was na kolację, w sobotę wykombinujecie śniadanie, potem zapraszamy na dobry obiad, kawę ciasteczka

3. W sobotnią noc nie damy Wam umrzeć z głodu (ale piwa nie gwarantujemy w cenie).

4. W niedziele śniadanie jakieś będzie. Albo nie :-)

5. Twój budżet jeżeli chcesz jadać z nami to 40zł, jeżeli chcesz spać noc to 40+40=80zł, jeżeli dwie noce to 40+2*40=120zł

6. Jeżeli nie masz kasy - nic się nie przejmuj, zaznacz w ankiecie ile Ci brakuje, może brakować wszystkiego, a nawet możesz dostać od nas na bilet bo obfitujemy.

7. Wpłać tą kwotę na konto 83 1140 2004 0000 3502 3058 1592 albo miej przy sobie.

8. Jak masz nadwyżkę i chcesz się podzielić nie wpłacaj - zaznaczy tylko w ankiecie ile chcesz dać, bo rozliczać będziemy to potem.

Krócej nie potrafiłem

Wojtek

* * * * * *

Orginalna wersja tego listu, wg. Huberta za skomplikowana:

Załatwiamy dla Was wygodne spanie. Kwestia śpiworów i karimatów się wyjaśnila - nie potrzeba! Dla zgłoszonych i zapisanych czekać będą wygodne łóżeczka (opcje ławek w parku, i trawki pod mostem wykluczyliśmy, hotel Monopol też). Załatwiamy też dla Was kolację w piątek, porządny obiad w sobotę, miejsce na możliwość upichcenia sobie wspólnego śniadań w sobotę i niedzielę w pobliżu tych łóżeczek. Warsztaty w sobotę odbędą się w hipsterskiej klubokawiarni, gdzie na koniec dostaniem fullobiad.

Tylko się zapisujcie, abyśmy wiedzieli ile czego zamówić - ankieta jest ważna!

Ale miało być o kasie. Policz swój budżet:
- jesteś z nami, jadasz z nami - wpłać 40zł,
- jeżeli spisz dwie noce to jeszcze: 2*40zł = 80zł
- jeżeli spisz jedną noc to tylko 40zł
Czyli cały koszty to 40, 80 albo 120zł.

Proszę więc wpłacajcie odpowiednie kwoty, czyli 40, 80 albo 120zł ale ...

- jeżeli nie masz kasy, nie martw się - możesz dostać 25%, 50%, 75%, 100% albo nawet 150% zniżki, czyli w szczególności nie musisz płacić a możesz jeszcze dostać. Tylko wypełniajcie ankietę!

- jeśli masz finansowe nadwyżki - na ankiecie zaznaczasz, że stać Cię na jakąś kwotę ale nie wpłacaj nam tej kwoty, bo jeszcze jej nie znamy. Potrzebujemy tylko Twojej deklaracji. Raczej mamy nadwyżki niż niedobory i dopiero po imprezie napiszemy jaki był deficyty i będziemy zastanawiać się jak go pokryć. Nie obawiamy się tego, bo Pan Bóg nas zaopatrza obficie.

- po raz kolejny przypominam o ankiecie

- no i podaje numer konta 83 1140 2004 0000 3502 3058 1592

Chyba wersja pierwsza nie jest wiele krótsza.

W34
#8
A ja zapodaję zdjęcia dla tych, którzy byli i chcą powspominać, oraz dla tych, którzy nie byli i chcą pozazdrościć Smile.

https://drive.google.com/open?id=0B1aNcV...XRaRjdWTEU


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości