Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio bardzo się uaktywnił pastor Chojecki, śledzi ktoś?
#1
Shocked 
https://www.youtube.com/user/idzpodprad/videos

Poglądy w skrócie:
Polska, Polska! Wielka Polska Protestancka! Fotografujcie się z bronią. Marian Kowalski to najlepszy kumpel, a papież to Antychryst. Niech żyją Stany Zjednoczone! Módlmy się. Amen.

Huh
#2
Przesłuchałem 40 minut tego:
"Dobre i złe miłosierdzie - Warsztaty Biblijne #19"

I kto mi odda moje stracone 40 minut życia?

Ludzi z przerośniętym ego na tym świecie jest masa, ludzi którzy karmią się teoriami spiskowymi jeszcze więcej
Szkoda czasu, a co za tym idzie życia na truciznę
Szkoda życia na słuchanie pastora Chojeckiego, ale jak ktoś lubi mieć prany mózg, to cóż......
Ja swój mózg lubię i nie potrzebuję prać go w bagnie
#3
(2016-05-07, 08:16 AM)Gerald napisał(a): Ludzi z przerośniętym ego na tym świecie jest masa, ludzi którzy karmią się teoriami spiskowymi jeszcze więcej

Nieprawda.
Dowód: ja mam przerośnięte ego a nie karmię się teoriami spiskowymi.
#4
Heh, co nieprawda?

Stwierdzam jedynie fakt, że takich i takich ludzi jest masa
Nie łączę jednego z drugim, jakoś szczególnie, może po przecinku brakło mi "a" i stąd Twoje zarzucanie mi kłamstwa

P.S. Tylko Ci się zdaje, że masz przerośnięte ego, fakt, że tak uważasz świadczy o Twojej wrodzonej i nieskutecznie zabijanej przez wiele lat skromności.
Ludzie z przerostem ego nie zdają sobie sprawy, że coś im wyrosło nad miarę....
#5
(2016-05-07, 02:32 PM)Powała napisał(a):
(2016-05-07, 08:16 AM)Gerald napisał(a): Ludzi z przerośniętym ego na tym świecie jest masa, ludzi którzy karmią się teoriami spiskowymi jeszcze więcej
Nieprawda. Dowód: ja mam przerośnięte ego a nie karmię się teoriami spiskowymi.

[Obrazek: KV2GpgG.png]
Treść powyższego postu odzwierciedla zdanie autora w chwili jego napisania. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania w przyszłości. Jeśli autor powyższego postu gada głupoty, to krzycz na niego.
#6
Buahahahahaha
Gronostaj, Geralda też proszę dołączyć do grupy Powały.
Ślicznie Ci to wyszło, ale Powała taki samotny
A w części wspólnej powinien znaleźć się pastor Chojecki, jako niewątpliwy guru. Spełnia wszelkie warunki


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości