Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bog jest sadystą.i do tego samolubem
#11
Bog jest zly ,staram sie wam to powiedziec ...ale wy jestescie krnąbrni Sad bog jest sadysta i samolubem
#12
@Owsky
Biblia mòwi, że Bóg stwarza zło!
#13
(2016-05-21, 05:21 PM)bartek164 napisał(a):
(2016-05-21, 08:55 AM)Gerald napisał(a): Prawda ma to do siebie, że każdy ma swoją.
Tak wiesz kto tak mowil-faszysci.Oni tak mowili.bog ma z nimi wiele wspolnego.

Tak, a masz na to jakieś potwierdzenie, że tak mówili faszyści czy znowu tak Ci się zdaje?

bartek164
Cytat:Racja jest taka ze bog jest niesprawiedliwy i beznadziejny a racja zawsze jest taka sama

A tak na pewno mówili w filmie "Sami swoi", parafrazując:
"Racja racją, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"

bartek 164
Cytat:Jak masz pisac glupoty to przynajmniej nie zasmiecaj mi posta ,bede go stale upiekszal

Heheheh, jak widać nie dość, że Twoja racja jest nattfojsza, to do tego masz nietuzinkowe poczucie piękna

bartek164

Cytat:bog jest sadysta i samolubem


Heh, takie prawo młodości, obarczać za swoją nieudolność wszystko naokoło, trzeba mieć tylko nadzieję, że ta frustracja przejdzie....kiedyś

A na razie pozostaje modlitwa Angel
#14
(2016-05-22, 09:01 AM)Eliahu napisał(a): @Owsky
Biblia mòwi, że Bóg stwarza zło!

A nie jest w Biblii tak, że Bóg stworzył po prostu Świat, a możliwość nazwania czegoś złem, ludzie sami sobie wzięli??
#15
Nie.
W. K.Izajasza 45 Bóg powiada.
"formuję światło i stwarzam ciemność, czynię pokuj i stwarzam zło. Jestem Bogiem - robie wszystko.

Dla chrześcijan Biblia Hebrajska ma znaczenie tylko wtedy kiedy popiera ich nowotestamentowe wierzenia.
#16
(2016-05-22, 12:37 PM)Eliahu napisał(a): Nie.
W. K.Izajasza 45 Bóg powiada.
"formuję światło i stwarzam ciemność, czynię pokuj i stwarzam zło. Jestem Bogiem - robie wszystko.

Dla chrześcijan Biblia Hebrajska ma znaczenie tylko wtedy kiedy popiera ich nowotestamentowe wierzenia.

Wlasnie bog stworzyl zlo dobra i wogole wszystko a przez swoja niesprawiedliowsc i zlosc dodatkowo pogarsza swiat ...Co do geralda -jestes glupi i za takie go wnianie komentarze mozesz sobie darowac po za tym zegnam was bo widze ze nie za bardzo jestescie inteligentni
Co za nieudolnosc ku rwa moglbys tak mowic jakbym sam wybral zycie tutaj ale ja go ku rwa nie chcialem!
#17
Słyszałem o jednym gościu co nie chciał żyć i rzucił się pod pociąg. Podobno pomogło.
A tak serio to jeśli myślisz, że to forum toambasada Boga na ten świat, to pomyliłeś się. Pozatym, nikt z obecnych tutaj nie chciał żyć bo zanim sie urodził, wogóle nic nie chciał bo go nie było.
#18
(2016-05-22, 12:51 PM)Eliahu napisał(a):  nikt z obecnych tutaj nie chciał żyć bo zanim sie urodził, wogóle nic nie chciał bo go nie było.
Twoj idiotyzm jest piorunujacy
#19
A twój jest najwyżej iskrzący :-)
#20
(2016-05-22, 12:37 PM)Eliahu napisał(a): Nie.
W. K.Izajasza 45 Bóg powiada.
"formuję światło i stwarzam ciemność, czynię pokuj i stwarzam zło. Jestem Bogiem - robie wszystko.

Dla chrześcijan Biblia Hebrajska ma znaczenie tylko wtedy kiedy popiera ich nowotestamentowe wierzenia.

Niech nam Eliahu wyjaśni więc, kiedy to Bóg Hebrajski uczynił pokój wbrew walczącym stronom?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości