Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy bog jest sprawiedliwy ?
#1
https://www.youtube.com/watch?v=ecXMagpN1hY Ten ksiadz mowi ze zgwalcona corka cierpi przez ojca -On zrobil co chcial a ona teraz bedzie za to pokutowac (nie z wlasnej woli bo to bog jej karze)...I to ona ponosi krzyz jego ....To lepiej byc grzesznikiem i i tak kare poniesie ktos inny ...Taki jest bog ktos cierpi a inni sobie dobrze zyja a i tak kara spada na dobrych ludzi .Mam zostac grzeszniekiem i zle czynic a i tak kare poniesie ktos inny?
#2
(2016-06-18, 11:03 PM)bartek164 napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=ecXMagpN1hY Ten ksiadz mowi ze zgwalcona corka cierpi przez ojca -On zrobil co chcial a ona teraz bedzie za to pokutowac (nie z wlasnej woli bo to bog jej karze)...I to ona ponosi krzyz jego ....To lepiej byc grzesznikiem i i tak kare poniesie ktos inny ...Taki jest bog ktos cierpi a inni sobie dobrze zyja a i tak kara spada na dobrych ludzi .Mam zostac grzeszniekiem i zle czynic a i tak kare poniesie ktos inny?

Od kiedy to grzeszników omijają cierpienia w życiu?
#3
ojciec zgwalacil corke wiele razy i zyje sobie bardzo dobrze
#4
(2016-06-19, 12:07 AM)bartek164 napisał(a): ojciec zgwalacil corke wiele razy i zyje sobie bardzo dobrze

Nie znam sytuacji, ale zazwyczaj z takimi grzesznikami jest tak, że "nosił wilk razy kilka i spotkali go pod prysznicem". Nie wiem czy to dobrze? Dla kogo?
#5
   Ale nie chodzi mi o kare ziemska tylko tez po smierci ze ta dziewczyna poniosla za niego krzyz i on sobie moze isc do raju
#6
(2016-06-19, 12:36 AM)bartek164 napisał(a):    Ale nie chodzi mi o kare ziemska tylko tez po smierci ze ta dziewczyna poniosla za niego krzyz i on sobie moze isc do raju

Może ale nie musi, to chyba nie ta dziewczynka decyduje, prawda?
#7
Ale co nie musi nie rozumiem ...ja mowie ze ...podam przyklad Jezus cierpial za innych ....ona cierpi za swojego ojca ....ale tego nie chce ....czlyli lepiej grzeszyc bo i tak ktos inny poniesie kare
#8
(2016-06-19, 12:43 AM)bartek164 napisał(a): Ale co nie musi nie rozumiem ...ja mowie ze ...podam przyklad Jezus cierpial za innych ....ona cierpi za swojego ojca ....ale tego nie chce ....czlyli lepiej grzeszyc bo i tak ktos inny poniesie kare

No to cierpi za ojca, czy tego nie chce? Bo ja już nie rozumiem? Przede wszystkim pewnie cierpi po prostu za swoją krzywdę, a nie za ojca.
#9
Nie rozumiem
#10
A skąd taki pomysł w ogóle, że ona będzie ukarana za grzechy ojca?

W ogóle to ona nie cierpi za swojego ojca, tylko przez swojego ojca. W sensie on jej sprawia cierpienie.
Treść powyższego postu odzwierciedla zdanie autora w chwili jego napisania. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania w przyszłości. Jeśli autor powyższego postu gada głupoty, to krzycz na niego.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości