Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jezus w Talmudzie, czyli szatańskie wersety
#6
I już?
On coś tam chyba jeszcze gadał? Czyż nie?
Może są, jakieś szatańskie wersety, które, ktoś by chciał, aby Eliahu wyjaśnił?
Sporo się w sumie nazbierało i pewnie życia Eliaha nie starczy do prostowania totalnych bzdur

Ostatnio  była szatańska rocznica w Kielcach
Pogrom kielecki z 1946 roku
Ktoś rzucił plotkę o uprowadzeniu 8 letniego chłopca, aby na nim przeprowadzić mord rytualny....
W wyniku plotki Polacy zamordowali  37 Żydów, 35 zranili, a tak przy okazji zabito 3 Polaków, którzy zaprzeczyli plotce i próbowali Żydów bronić.

Pogrom kielecki
Ja mieszkam w Kielcach i dla mnie to są "szatańskie wersety", a tekie teksty jak ten powyższy,który próbuje prostować Eli, właśnie do takich strasznych rzeczy prowadzą
W linii prostej
I jeśli mam kogoś uważać za chrześcijanina, a uważam wielu ludzi, to na pewno nie tego pana, który takimi manipulacjami zabija pośrednio ludzi, wbijając do głowy ludziom okropne rzeczy, oczywiście w imię miłości
Ja się uważam za chrześcijanina i takie wykłady mnie mierżą i mówię o tym wprost.
Jak chcesz uważać się za lepszego i żywić się nienawiścią ubraną w miłość to słuchaj.
A jak nie to nie
 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jezus w Talmudzie, czyli szatańskie wersety - przez Gerald - 2016-07-05, 11:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości