Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tajemny plan, czyli biblijna teoria spiskowa
#44
Mnie tam Eliahu w niczym nie obraził, a znamy się kupę lat.
"Problem "z Eliahu, jaki mają chrześcijanie, w tym Martin, jest, jak myślę taki, że Eliahu stawia bardzo niewygodne pytania, na które, nawet najbardziej chrześcijańscy chrześcijanie nie są w stanie odpowiedzieć. I jak rozumiem to jest frusfrujące, dla niektórych. Ponieważ pytania te i tezy mogą zaburzać pielęgnowaną przez lata wizję.
Po wtóre, jak mniemam Eliahu dostał bana bo Martin boi się, że Eliahu odciąga ludzi od wiary chrześcijańskiej. Może i odciąga, tylko rodzi się pytanie co to za wiara, którą tak łatwo można zburzyć? Czy to, aby na pewno wiara czy może tylko jakaś fascynacja, tradycją,czy przyzwyczajenie?
Jeżeli Eli może pozbawić kogoś wiary swoimi wywodami to gdzie tu miejsce na znoszenie jakichkolwiek "ucisków".
To może jednak lepiej, że Eliahu co poniektórych pozbawia złudzeń, a nie wiary w to że wierzą?

Fakt, Eliahu nie jest zbyt delikatny w swoich wpisach, ale jeżeli ktoś lub coś może być w tych wpisach urażone to jedynie tzw"uczucia religijne" Mam nadzieję, że bywalcy domu Martina, jak i sam gospodarz "uczuć religijnych" nie posiadająWink
Joann007 czy Ty mówisz tak jak wymagasz od Eliego " jestem chrześcijanką, służką Jezusa i nie gniewajcie się za moje poglądy"?
To Eliahu ma przepraszać za to w co wierzy i za to co mówi czy co?
Nie bardzo rozumiem, to dopytuję. Mam nadzieję, że nie za ostro dopytuję


Wiadomości w tym wątku
RE: Tajemny plan, czyli biblijna teoria spiskowa - przez Gerald - 2017-07-09, 07:25 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości