Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tajemny plan, czyli biblijna teoria spiskowa
#52
Nie neguję, że to się może podobać. Ale wyraziłam własne zdanie. A poza tym nie zawsze chodzi o wygraną, czy przegraną. A większość dyskusje z Eliahu tak traktuje... Ale wolno im.

(2017-07-22, 10:02 AM)Powała napisał(a):
(2017-07-22, 12:11 AM)joann071 napisał(a): Być może pomyliłam osoby, bo ja się w nich już szczegółowo nie wczuwam. Mi wystarczy,, iż wiem, że są takie ruchy dziwne i na czym one polegają i że cały czas mutują w różne rodzaje.... Ktoś tu krytykował filmiki tego niepełnosprawnego pastora Justina Petersa. Sama słuchałam ich bardzo dawno i wiem, że może i można. się przyczepić. o jakieś kwestie, ale dla mnie te filmy są wartościowe,  bo w końcu dwóch potrzebujących chciało się skonfrontować z fałszywą uzdrowicielką i Ona przed nimi uciekła.  To niektórych zastanowi,  by się nie dali oszukać.

Ja bym się chciał skonfrontować z prawdziwą uzdrowicielką. Możesz mi kogoś polecić?
Cześć!
Nie mogę, bo nie chodzę na takie spotkania. A praktycznie każdy wierzący może być uzdrowicielem, jeśli się o to pomodli. Mój mąż modlił się kiedyś za niemowlę z bardzo niską wagą i było duże ryzyko śmierci po urodzeniu i ten chłopak ma już kilkanaście lat. Ale pewnie nie o takie coś Ci chodzi. Na yt są świadectwa uzdrowienia przez M. Zielińskiego z Jezus na Stadionie. Nie słuchałam tego, ale podobno są potwierdzone medycznie.  Ale popytaj na forach medycznych, czasami lekarze mówią o jakiś niewyjaśnionych uzdrowieniach. Na zasadzie ktoś miał, mieć dziś usuniętego guza a On wczoraj zniknął, bo ktoś służył modlitwą. Są też grupy, które chodzą z modlitwą po szpitalach. Pozdrawiam Shy


Wiadomości w tym wątku
RE: Tajemny plan, czyli biblijna teoria spiskowa - przez joann071 - 2017-07-23, 02:25 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości