Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tajemny plan, czyli biblijna teoria spiskowa
#67
(2020-04-19, 08:01 PM)Robert Grochowiak napisał(a):
(2017-06-23, 01:23 AM)Eliahu napisał(a): To nie synagoga. To brak czasu i brak chęci i wiary w sens.
Po prostu po latach myślę, że chrześcijanie chcą się oszukiwać by poczuć się lepiej. I nie ważne są żadne argumenty ani nawet Biblia nic nie znaczy. Liczy się tylko Jezus. Z takim podejściem nie ma jak dyskutować.

U mnie było odwrotnie, zostałem chrześcijaninem wbrew sobie i swojemu widzimisię, byłem agnostycznym ateistą, ale zobaczyłem i dowiedziałem się zbyt dużo, Jezus był u mnie w pewnym momencie logiczną konsekwencją i opcją do sprawdzenia, a po sprawdzeniu zadziały się cuda. Więc dla mnie Jezus to kwestia dążenia do prawdy, bez względu czy mi się ona podoba czy nie. Jak to wyjaśnisz? Bo nawet jeden przypadek podważa całą teorię.

(2017-06-23, 01:09 PM)Eliahu napisał(a): [...], ale chrześcijanom wystarczy zadać niewygodne pytane i już myślą, że jesteś złym człowiekiem.

Ja marzę jako chrześcijanin o niewygodnych pytaniach w sprawie chrześcijaństwa czy Jezusa, niestety nikt nie potrafi mi takich zadać. No patrz co za ironia losu... Może masz ochote mi zadać? A ja jeszcze Ci podziękuję.

OK. Tylko napisz mi jak najkrócej czym jest dla ciebie chrześcijaństwo i co takiego zobaczyłeś i dowiedziałeś się co sprawiło, że chrześcijaństwo stało się dla ciebie jedyną logiczną konsekwencją i opcją do sprawdzenia.


Wiadomości w tym wątku
RE: Tajemny plan, czyli biblijna teoria spiskowa - przez Eliahu - 2020-04-20, 06:06 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości