Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wybacza Bóg? Jak powinien wybaczać człowiek?
#21
Chrzescijanin to naprawde taki zyciowy nieudacznik. Zbierajacy wpierdol psychiczny( wyzywaja, krzycza po nim , i fizyczny bija go) a on ma wybaczyc i jeszcze dobrze im zyczyc . Chrzescijanin nie moze nic miec auta domu konsoli a co ma to oddac. Ma robic dla bogacenia sie innych a sam ochlapy zbierac. Wiecie sam taki jestem wiec latwiej mi to przychodzi z lekkim buntem.
#22
(2016-12-17, 01:32 PM)AZGARD napisał(a): Chrzescijanin to naprawde taki zyciowy nieudacznik. Zbierajacy wpierdol psychiczny( wyzywaja, krzycza po nim , i fizyczny bija go) a on ma wybaczyc i jeszcze dobrze im zyczyc . Chrzescijanin nie moze nic miec auta domu konsoli a co ma to oddac. Ma robic dla bogacenia sie innych a sam ochlapy zbierac. Wiecie sam taki jestem  wiec latwiej mi to przychodzi  z lekkim buntem.

 Masz jakieś wykoślawione zrozumienie, zapewne tak zostałeś pouczony. Zapewniam Cię że jest to jakieś jednostronne, powinniśmy uwzględniać CAŁĄ BIBLIĘ, przykładowo i to :

„ Oto posyłam was jak owce między wilki. Bądźcie roztropni jak węże, a niewinni jak gołębie. 
[Mt 10;16].
#23
Całkiem dobre i dosyć dokładne wytłumaczenie na temat przebaczania i przepraszania.
Jak się zachować, kiedy wybaczać, co wybaczać i komu wybaczać, poparte Pismem.
Trochę długie, ale takie musi być, jeśli chce się przerobić argumenty z Biblii i moim zdaniem bardzo warto przesłuchać.

Przepraszanie i przebaczanie na podstawie Pisma Świętego


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości